niedziela, 20 czerwca 2010

U - a - ha - rowery dwa

Miłość do jednośladów mam od zawsze. Mama miała motocykl, ojciec też. Rowerów też się kilka przewijało. Kiedyś za dawnych czasów prowadziłem internetowy serwis pomocy w sprawach technicznych Simsonów - projekt istnieje pod adresem SIMAKI, ale z braku czasu już nie rozwijam tego. Obecnie brak miejsca na przechowywanie większego jednośladu spowodował skupienie się jedynie na nieco lżejszych i bardziej pro-eko konstrukcjach.

W rowerowej historii miałem już czerwonego Rometa Domino, były przez chwilę Wigry, Ukrainy, Romet Orion, jakiś góral Romet kupiony w czasach kiedy Romet dopiero zaczynał te konstrukcje wykonywać.
Obecnie do szybszych wypadów przez trudne, leśne tereny mam złożonego przez siebie Accent'a El Nino 17", którym to mogę się obecnie pochwalić:

rower_2
rower_1

Obecnie na tapecie jest a raczej są dwa Cruisery. Miłość do cruserów/customowatych pojazdów to może za dużo powiedziane, jest to raczej docenianie pięknych linii i zamiłowanie do majsterkowania. A prawda taka, że nie liczy się klimatyzacja a klimat.

Pierwszy kolorystyka czarna, opony oczywiście balony, rama "męska".
MIFA:
MIFA
ta na których wykonuje swoje FERA:
FERA
lub na ramie jaką oferuje jakoobcycles:
jakoobcycles.
Wszystko w zależności jaką trafię bo ciężko kupić coś od ręki. To aukcje są odwoływane, albo ktoś chce sprzedać całego w stanie do totalnego remontu w cenie nowego. Czekam też na odpowiedzi na mail'e, więc wszystko na dniach będzie wiadomo.

Drugi dla Madzi, nic na jego temat nie napiszę bo sam nie wiem, tak to jest z dziewczynami. Póki nie zobaczy na oczy to nie powie czy OK ;/
Zakochała się w projekcie FERA:
FERA
więc będę celował w to.

Latem, w zależności jak będą postępować prace nad cruiser'ami i czy dziadek nie wywalił wszystkiego na złom, będę dłubał przy wrakach i z kilku ram mam nadzieję wydłubać jakiegoś customa.
Rozpisałem się strasznie, planów masa, czasu mało. Ale miejmy nadzieję, że wszystko wykonać się uda. Wszelkie postępy w miarę możliwości będę dokumentować :)
Co uda się wykonać to pokażę na zdjęciach, a na żywo pochwalę się na Masach Krytycznych w Szczecinie.

Pozdrawiam i szerokich dróg.

Brak komentarzy: