środa, 28 lipca 2010

Kurier

No i jest :D Przybył kurier z wielkim kartonem a w nim trzy pierwsze części do Madziowego cruisera.
W zestawie rama z Fera, którą jak się okazało, produkuje MBM, osłona łańcucha i blingblingowy widelec. Coś mi się zdaje, że zapomnieli o zwykłym widelcu jaki powinien być w zestawie. Hmm, będzie trzeba się upomnieć.
Udało się przekonać Madzię aby nie wybierała damskiej ramy a bardziej lanserską i cruiserową - męską.
Poglądowy projekt cruisera wykonany ze zlepku fotek wygląda tak: Madzi CruiserSpringer:


Rama:


Osłona:


Jeszcze tylko kilka paczek z częściami i malowanie :D Wciąż nie mam dostępu do giętarki, więc mój póki co czeka.


edit 1: dotarły jeszcze dwie paczki. Piasty z allegro i paczka z AV zawierająca lampy, kierownice i drobiznę.

edit 2: Pan listonosz od przesyłek dużych już mnie nie lubi, nawet "Dzień dobry" ani "Do widzenia" nie powiedział :P Jeszcze nie ma 20, więc może spodziewa się, że jeszcze raz mnie zobaczy :P

Dotarła przesyłka z AV-bike, z alledrogo z dwoma piastami SRAM S7 i jeszcze jedna z allegro z korbą do BMX (wszystko dla tych pięknych blatów od BMX) pod suport Euro BB czyli 3 częściowa. A wszystko poniżej:Kolejny edit jak tylko przyjdzie paczką z e-bmx, którą już potwierdzono mailem jakoby była wysłana.


edit 23: Pan listonosz od przesyłek dużych już nawet dzień dobry nie powiedział, dał paczkę, zabrał podpis i poszedł oburzony, że już tyle razy u mnie musiał być. Kurier zaraz po nim przyszedł i rzucił żartem, że "zapomnieli coś dosłać?" a to paczka z e-bmx przyszła :D
Także druga korba z alledrogo jest, dwa blaty, 4 obręcze, dętki i dwie opony z e-bmx są, jest ok :)
Teraz tylko poskładać na sucho i wyliczyć długości szprych oraz zastanowić się czy zwiększać ich ilość czy zostać przy 36/koło.

Brak komentarzy: